deva logo
Jeżeli chcesz otrzymywać najświeższe informacje o bieżącej ofercie i promocjach na swoją skrzynkę - zapisz się do newslettera.


Aktualności
25.10.2010

15 października 2010 r. przy współpracy pana J.P. de Smedt, specjalisty z firmy American Wood Oil, zorganizowaliśmy szkolenie z zakresu stosowania produktów American Wood Oil. Już wkrótce krótka relacja z tego wydarzenia.

 
01.08.2010

 

Z przyjemnością informujemy, że od czerwca br jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki American Wood Oil na Polskę. American Wood Oil to wiodący wytwórca najlepszych produktów do olejowania, bejcowania i pielęgnacji podłóg, z ponad wiekową tradycją. Więcej informacji na stronie www.americanwoodoil.com

 
15.07.2010

Serdecznie witamy w na naszym nowym serwisie internetowym. Mamy nadzieję, że nowa szata graficzna przypadnie Państwu do gustu a nowe funkcjonalności pozwolą na bezproblemowe zapoznanie się z naszą ofertą i ułatwią współpracę. Zapraszamy!


 


© DEVA 2010 | Wszystkie prawa zastrzeżone

Tagi: lakiery do parkietu, kleje do parkietu, szpachle do parkietu, maszyny do cyklinowania, lakiery do podłóg, kleje do podłóg, cykliniarki, parkiety, lakiery do drzewa, szlifierki do parkietu, kleje do podłóg, cykliniarki, lakiery do drzewa, szlifierki do parkietu, oleje do parkietu, oleje do drzewa, oleje do parkietu, środki do pielęgnacji podłóg drewnianych, bejce do drewna